Aktualności

Plakat spotkania autorskiego Marty Matyszczak w katowickiej bibliotece 12-07-2017

Spotkanie w katowickiej bibliotece

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Matyszczak w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach w Filii nr 6 na ul. Bytomskiej 8A 12 lipca o godz. 17.00. Porozmawiamy o „Tajemniczej smierci Marianny Biel” i zdradzimy jeszcze parę innych sekretów!

Czytaj więcej
Baner spotkania autorskiego Marty Matyszczak w księgarni Bookszpan w Katowicach

Premierowe spotkanie autorskie

Zapraszam serdecznie na spotkanie autorskie promujące moją debiutancką powieść pod tytułem „Tajemnicza śmierć Marianny Biel”. Zaczynamy w piątek 16 czerwca o godzinie 17.00 w księgarni Bookszpan w Katowicach przy ulicy 3-go Maja 22. Na miejscu będzie można kupić książkę, zdobyć autograf oraz porozmawiać o „Tajemniczej śmierci Marianny Biel” i nie tylko. Gucio, kundelek z chorzowskiego […]

Czytaj więcej
Zdjęcie psa Gucia ze stosem Tajemniczej śmierci Marianny Biel

Egzemplarze recenzenckie ruszyły w świat

Egzemplarze recenzenckie „Tajemniczej śmierci Marianny Biel” ruszyły w świat! Przedpremierowe egzemplarze książki z autografami tak od autorki (podpis), jak i od Gucia (odcisk łapy) trafiły do dziennikarzy i blogerów. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze opinie o powieści!

Czytaj więcej
Marta Matyszczak Tajemnicza śmierć Marianny Biel - baner 2 z blurbem Roberta Ostaszewskiego

Znamy datę premiery

Już 14 czerwca premiera „Tajemniczej śmierci Marianny Biel”! Rozpoczynamy odliczanie! Akcja tego kryminału na wesoło osadzona jest na Śląsku, a jednym z narratorów powieści jest…pies. „Tajemnicza śmierć Marianny Biel” zapoczątkuje serię przygód detektywa Szymona Solańskiego i jego kundelka Gucia, wydawaną pod szyldem „Kryminał pod Psem”.  

Czytaj więcej
Okładka książki Marty Matyszczak - Tajemnicza śmierć Marianny Biel

Okładka Tajemniczej śmierci Marianny Biel

Wiemy już, jak będzie wyglądać okładka „Tajemniczej śmierci Marianny Biel”. Zaprojektowała ją pani Ilona Gostyńska-Rymkiewicz. Inne prace tej Autorki znajdziecie na jej stronie: http://www.ilonadesign.pl/

Czytaj więcej